Ana sayfa

Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İyi ürün kalitesi, hızlı teslimat, uzun vadeli işbirliği olmuştur

—— kil ustası

Kaliteli, iyi hizmet

—— konradlar

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Şirketin üretim geliştirme, üretim, uygulama ve satış alanlarını içeren kendi üretim üssü vardır.

   

  Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 0Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 1Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 2Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. fabrika üretim hattı 3

 • OEM / ODM

  OEM/ODM üretim hizmetleri sunuyoruz.Müşteri onayı alındıktan sonra, malzemeleri tedarik eder ve üretimi fabrikamızda gerçekleştirir veya dünyanın her yerindeki üretim ortaklarımızla sözleşme yaparız.Sektörümüzde dünyaca ünlü birçok marka için olgun deneyime sahibiz.

   

  Hem şirket içi fabrikamızda hem de ortaklarımızın fabrikalarında, tüm spesifikasyonların takip edildiğini, miktarların siparişle eşleştiğini ve üretim kurulumunun optimize edildiğini garanti etmek için kontroller yapma sorumluluğunu taşıyoruz.

   

  Aklınızda belirli bir görsel olmasa da size yardımcı olabiliriz.Malzeme özelliklerini, işleme yöntemlerini, uygulamalarını ve maliyetlerini tüm yönleriyle göz önünde bulundurarak, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürün teklifini size sunacağız.

 • Ar-Ge

  Yeni planlama fabrikamız; Araştırma ve Geliştirme Merkezi, Satış ve Sergileme Merkezi, Kalite Kontrol ve Test Merkezi, Üretim Hattı ve Depo ve Lojistik ile entegre dev bir üretim üssüdür.Ar-Ge, tasarım, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmet yeteneklerimizin gelişmesini sağlar.

İletişim bilgileri
Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd.

İlgili kişi: Tom

Tel: +86 15373303321

Faks: 86-317-4046025

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)