Ana sayfa

Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Oriental Veterinary Medicine Co., Ltd. üretim, işleme ve satışı entegre eden büyük bir kuruluştur.Şirket, yıllar boyunca sözleşmelere saygı duyan ve vaatlerini yerine getiren il düzeyinde bir işletme olarak derecelendirilmiştir.İl düzeyinde tüketici güvenilir bir birimdir ve 11 yıl üst üste veteriner ilaçları üretim birimi olarak derecelendirilmiştir.

 

Şirket, yüksek bir başlangıç ​​noktasına, yüksek kaliteye, yüksek verimliliğe, üretimden bu yana, işe alma yeteneğinin birçok yönü ve şirketin üretim seviyesini, test ekipmanı ve yönetim modunu işaret ediyor, tüm personel zorluklardan korkmuyor, reform yapmaya kararlı , öncü, cesur yenilik, yılda büyük bir adım, her yıl basamaklarda, böylece hayvancılık gelişen, gelişen bir sahne sunuyor,Şu anda, şirketin ağırlıklı olarak vitamin premiks, mikroelement premiks, bileşik premiks, mikrobiyal yem katkı maddeleri, maya serisi ürünler ve beş kategoride 70'den fazla çeşit üreten dört üretim hattı bulunmaktadır.Firmanın ürettiği "Hangfeng" markalı yem katkı ürünleri, ulusal standarda göre paketlenip üretilmekte olup, ürünler kısıtlı tedarik edilmekte ve kullanıcılar tarafından iyi karşılanmaktadır.

 

İşletme ruhunun rehberliğinde üretim ekipmanları, standart üretim yönetimi, sıkı kalite denetimi, mükemmel yönetim sistemi, "Hangfeng" marka hayvan besleme yem katkı maddeleri ile üreme işletmelerine sunmaya hazırız, yeni ve eski müşterilere içtenlikle teşekkür ederiz. güçlü destek ve rehberliği ziyaret etmek için yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz.

21. yüzyılı dört gözle bekleyen doğulular, The Times'ın trendini takip edecek, bilim ve teknolojinin nabzını tutacak, üst düzey misyon ve ileri teknoloji hayvan yemi ürünleri ile hayvancılık özverimiz için çalışacak.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HAGNFENG

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Cangzhou Oriental Veterinary Medicine Co.,Ltd. Sertifikalar